404 Yatakta Kesinlikle Yapmanız Gerekenler | İlişkiler
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Kadınca » İlişkiler » Yatakta Kesinlikle Yapmanız Gerekenler

Yatakta Kesinlikle Yapmanız Gerekenler

Cinsel İlişkide Ön sevişmeyi atlamayın

ön sevişme, cinsel ilişki, seks, yatakta yapılması gerekenler, yatakta bunları atlamayın, sekste bunları atlamayın, cinsel ilişkide bunları atlamayın,

Bir tabu olarak cinsellik yavaş yavaş toplumda aşılmaya başlansa da insanlar hala bu konuda konuşmaktan çekiniyor. Female First isimli internet sitesi yatak odasında ve özellikle ön sevişmede yapılması ve yapılmaması gerekenleri derledi. İşte öneriler:

YAPIN: BU CİNSEL HAYATINIZIN MUTLAKA BİR PARÇASI OLSUN

Eğer daha önce ön sevişmeyi ihmal ettiyseniz gerçekten çok şey kaçırmışsınız demektir. Seksten önce ön sevişme sadece harika hissettirmez aynı zamanda iki kişiyi de birbirine yakınlaştırır.
Bu seksin en önemli kısımlarından biridir. Özellikle de kadın için. Ön sevişme, kadını sekse hazırlar ve hem seksin kadın için acısız hem de zevkli olmasını sağlar. Bu özellikle ilk ilişkide ayrı bir önem taşır.

YAPIN: ÖPÜŞÜN VE DOKUNUN

Eğer ön sevişme diyince aklınıza oral seks geliyorsa çok yanılıyorsunuz çünkü ufak, baştan çıkarıcı dokunuşlar ve öpüşmek cinsel ilişkide asla atlanmaması gereken bir şeydir.

YAPMAYIN: ACELE ETMEYİN

Ön sevişmeyi bir hazırlık gibi düşünmeyin. Ön sevişme başlı başına keyif alınacak bir olaydır. Ön sevişmeye ne kadar çok vakit harcarsanız, o kadar iyi bir cinsel hayatınız olur.

YAPIN: HEYECANLI HALE GETİRİN

Ön sevişme her zaman aynı rutinde olmamalı. Birbirinize erotik masaj yapabilir böylece heyecanlandırabilirsiniz.

YAPMAYIN: ÖLÇÜYÜ KAÇIRMAYIN

Birbirinizin vücudundan bir şeyler yemek sandığınız gibi eğlenceli çıkmayabilir. Sevişirken yemek fikrini unutun.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top