Umys.org Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi

     

,,,,,,

Umys.org Ulusal Mali Yardımlaşma Sistemi, görünürde sanki bir hayır kurumuymuş gibi bir görüntü verse de, gerçekte bir matrix yada saadet zincirinden pek farklı değildir.Ücretli olarak üye olabileceğiniz Umys.org sözde ulusal mali yardımlaşma sistemine Ptt ile 55 tl tutarında ki üyelik ücretini ödedikten sonra 6 aylık bir süre için aktif üye statüsü elde ediyorsunuz. Bundan s0nra yapmanız gereken sizin gibi üye olup 55 tl yatıran diğer insanların katılımını beklemek.

Umys.org adlı sitede gerçekleşen işlemler “yardım ” kategorisinde değerlendirilmeye çalışılsa da, sistemin parlak bir gelecek, güzel bir yaşam vaad ettiği, gerek kullanılan görseller ve gerekse de reklam metinlerinde açıkça belli olmaktadır. Buna ek olarak umys.org adlı sitenin böyle bir sistem kurup işletmeye yetkili olup olmadığı da bilinmiyor.

Umys.org adlı siteyi işletenler hakkında en ufak bir bilgi yok. Oysa yardım gibi hayırlı bir iş yapıyorlarsa kimliklerini gizlemelerinin ne gereği var ?

 

Gelen aramalar:

, umys org nedir, , umys güvenilir mi, , umys org yorumlar, , umys ekşi, , umys hakkında bilgi, , umys org güvenilirmi, , umys org sözlük

This Post Has 1 Comment

  1. melek diyor ki:

    istergüvenin ister güvenmeyin arkadaşlar ben üyeyim ve gerçekten kazanıyorum.buda benim linkim
    http:www.

Leave A Reply