404 Spot Samsung Galaxy Note 2 Fiyatı Ne Kadar | Teknoloji
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Teknoloji » Spot Samsung Galaxy Note 2 Fiyatı Ne Kadar

Spot Samsung Galaxy Note 2 Fiyatı Ne Kadar

galaxy note 2 fiyatı,spot samsung galaxy note 2,spot galaxy note 2,pasaport kayıtlı samsung galaxy note 2,samsung gaşaxy note 2 fiyatı ne kadar,spot galaxy note 2 ne kadar,spot galaxy note 2 tahtakale,yurtdışı galaxy note 2

Yurdışından getirelerek pasaport veya imei değiştirerek kayıt altına alınan spot Samsung galaxy note 2 şu anda 1300 tl civarında alıcı buluyor. Garantili fiyatının 1500 tl ile 2000 tl arasında değiştiği Samsung galaxy note 2 nin spot fiyatı garantili fiyatı ile karşılaştırıldığında pek te avantajlı gibi görünmüyor.

Spot Samsung galaxy note 2 ürününü doğu bank veya tahtakale gibi ticaret merkezlerinden temin etmeniz mümkün. ayrıca sanalpazar.com gibi güvenilir alışveriş sitelerinden güvenilir bir satış profiline shaip bir satıcıdan spot smasung galaxy note 2 cihazını temin edebilirsiniz.

DİKKAT : www.tikhaber.com olarak piyasada spot galaxy note 2 adı ile 600-700 tl gibi bir fiyata satılan ürünlerin orjinal olmadığını hatırlatır,bu tür tuzaklardan uzak durmanızı tavsiye ederiz.

spot samsung galaxy note 2

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top