404 Nzt 48 Nedir | Bilgi
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Bilgi » Nzt 48 Nedir

Nzt 48 Nedir

nzt 48 nedir,nzt 48 gerçek mi,nzt 48 yorumları,nzt 48 kullananlar,nzt 48 işe yarıyor mu,nzt 48 limitless,limit yok nzt48,nzt 48 kullanan var mı

nzt-48Nzt 48 2011 yapımı limitless adlı yabancı filme konu olan ve filmin başrol karakteri Eddie’ye beyin kapasitesinin yüzde 20′si yerine %100′üne ulaşmayı vaad eden bir ilaç satıcısının önerdiği bir kapsülün adıdır. Filmde nzt 48 adlı ilacı kullanan Eddie, sürpriz bir şekilde beyin kapasitesinin arttığını farketmektedir.Daha önce gördüğü ve duyduğu herşeyi hafızasında anında canlandırabilen Eddie,daha çabuk öğreniyor,daha hızlı okuyor,kısacası tüm fonksiyonlarında kat kat artış görülüyor.

Şimdi gelelim biz neden bu yazıyı hazırladık ?

Doğrusu tebrikler, bir hikaye,bir hayal ürünü üzerine böyle bir gerçeklik tasarlamak ve bunu bir ürünle ilişkilendirip satarak para kazanmak yalnızca zeki insanların yababileceği bir iştir.Kabul ediyorum.

Filme konu olan Nzt 48 adlı kapsül, filmde işlendiği üzere beyin kapasitesinin tamamını (%100) kullanmayı vaad etmektedir ki ; bu gerçekte mümkün değildir. Tamamen hayal ürünü olan bu isim ve filme konu olan ilacı, gerçek bitkisel karışımlardan oluşan bir hap üreterek sanki gerçekte böyle bir şey mümkünmüş gibi süslü reklam görselleri, yanıltıcı ifadeler ve görseller ( steve jobs,einstein gibi zekalarıyla ünlenen kişilerin resimleri) kullanarak kazanç elde etmenin ne demek olduğunu sanırım tahmin edebilirsiniz.

Öte yandan dünya ve Türkiye basınında Nzt 48 başlığı altında yayınlanan medya kuruluşu logoları yanında yer alan özet metinleri gerçekte varolmadıkları gibi medyanın güvenilir imajını suistimal etmeye ve ürüne karşı güven kazandırmaya yönelik ciddi bir yanıltma tekniği olarak göze çarpmaktadır. Kontrol etmek için adı geçen medya kuruluşlarının internet sitelerine bir göz atabilirsiniz.

Nzt 48 Türkiye resmi satış temsilcileri olduklarını iddia eden satıcı kişi/grupların Nzt 48 adlı ürünün doktorlar tarafından tavsiye edildiğini söylemelerine karşın, hangi doktorlar tarafından tavsiye edildiğini bir sır olarak tutumaları gülünç bir gerçek hakkında ipucu veriyor.

Multivitaminler Hakkında

Multivitaminler vücut için gerekli olan çok önemli moleküller olup doktorlar tarafından   hap şekline getirilmiş olanlardan çok doğal yollardan sebze ve meyvelerin tüketilmesiyle vücuda kazandırılması tavsiye edilmektedir.

Referans : Dr. Murat Kınıkoğlu ( Kalp ve iç Hastalıkları Uzmanı -doktormurat.net )

Zeka Nasıl Gelişir ?

Bilişsel nöroloji alanında yıllardır gerçekleştirilen araştırmalar ve bulgular şunu açıkça gösteriyor ki zeka gelişimi beynin ilgili kısımlarını çalıştırmayı ve geliştirmeyi hedefleyen bir takım öğrenme tekniklerinin uygulanmasıyla mümkün olabilmektedir. Yalnızca multivitamin alımıyla zekanın gelişmeyeceğini hatırlatmak isterim.

Nzt 48 adlı ürünü umarız almadınız fakat eğer aldıysanız lütfen deneyimlerinizi ve ürün hakkındaki görüşlerinizi daha tarafsız ve daha sağlıklı bir kamuyou adına aşağıdaki yorum bölümünden paylaşın !

Yazıyı hazırlayan : İlhan BARAN

2 yorum

  1. mrb bu ürünü alalı yaklaşık 1 ay oldu komik gibi kendimi yorgun hissediyordum beyin çoğu zaman yoruluyor bu ilacın işe yarayacağını inandım ama boş bir ürün olduğunu anladım sabahları daha da bir yorucu uyanıyorum bir kitap okurken çabuk uykum geliyor sanırım bu ilaç uyutmak için yapılmış bir ürün çalışan biri olarak sabah erken kalkmak daha da zorlaştı benim için kimseye de tavsiye etmiyorum nzt yorumlarını okuyup aldandığım için kendime kızıyorum nasıl da kandım üstelik 4 paket aldım daha uygun olur diye şimdi çöpe attım hepsini insanları dolandırmaktan başka bir şey değil bence bu içine konan sürpriz hediye ye gelince sanırım dalga geçiyor bunlar bozuk bir kol saati koymuşlar bir işe yaramaz komik bir ürün yaptırmana değmez yani sakın aldanmayın derim ilgililere duyurulur hakkımı da helal etmiyorum kandırıldığım için….

  2. Kardeş sen en iyisini yapıyorsun hakkını helal etmiyerek. Bu dünyada kazanırlar paralarını insanları dolandırarak ama Allah herşeyi görüyor. Onlar cezalarını çekerler.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top