Kore Malı Samsung Galaxy S3 Mini -239 TL

     

1x1.trans Kore Malı Samsung Galaxy S3 Mini  239 TL

, , , , , , , , ,

Kore Malı Androidli Galaxy S3 Mini (Replika)

 Değerli  Müşterilerimiz, sizlere 1. kalite android işletim sistemli samsung galaxy s3 mini replikasını takdim ediyoruz. Ürünü piyasada satılan java ürünlerle karıştırmayınız. Ürün Android işletim sistemli olup, internete çok hızlı bir şekilde bağlanabilmektedir.Ürün fotoğrafları kendi çekimimizdir. Fiziksel tasarım olarak orjinalini aratmayan bu ürün, %100 müşteri memnuniyeti üreterek kendini ıspatlamıştır.

Ultra hassas dokunmatik ekranıyla size gerçek bir dokunmatik deneyimi vadediyor. Ürünümüz kayıtlı olup kapanmaya karşı da garantimiz kapsamındadır.Sipariş için mesaj ile iletişime geçiniz. Sanalpazar üzerinden satışımız mevcuttur. Kredi kartınızla Sanalpzar güvencesiyle taksitli alabilirsiniz.

Bu ürünün öne çıkan özellikleri ; Orjinaliyle birebir hassas dokunmatiği ve kaliteli işlemcisi sayesinde hızlı internet imkanı sunmasıdır.

FİYAT SADECE 239 TL – Bu ürünümüz Şu anda Fırsat

İndirimi sitelerinde 299 Tl ye satılmaktadır.

Garanti Ve Değişim

Ürünümüz  teknik sorunlardan dolayı oluşacak bir problem nedeniyle 7 gün içerisinde yenisiyle değiştirilebilir. Ürün garantili değildir. Takdir edersiniz ki replika ürünler garanti kapsamında değildir.
Ürünümüz imei kayıtlıdır.

Size Gelecek Paketin İçeriğinde :
1 x Replika samsung galaxy s3 mini
1 x şarj aleti

bulunacaktır.

Ürün Tanıtım Videosu ve resimlerdeki üründür. Lütfen dikkatlice inceleyiniz. ürün tanıtım videosu linki aşağıdadır.

Gelen aramalar:

, samsung galaxy s3 mıni kore malı fıyatı, , samsung galaxy s3 mini kore malı, , kore malı s3 mini, , s3 mini kore malı, , kore malı samsung galaxy s3 mini, , samsung galaxy s3 mini kore malı özellikleri, , galaxy s3 mini kore malı, , s3 mini kore malı özellikleri, , galaxy s3 mini kore malı fiyatı, , kore malı samsung s3 mini

This Post Has 1 Comment

  1. fikret diyor ki:

    arkadaşım aldım ben fakat sensörler çalışmıyo hafza 16 gb yazıyo aslı yok 160 mb bu nasıl iş bari doğru söyleyinde millet ona göre alsın

Leave A Reply