Kore Malı Replika Samsung Galaxy S4 Mini

     

, , , , , , , kore malı s4 mini, kore malı galaxy s4 mini,

Samsung’un yeni gözdesi Samsung Galaxy S4 MİNİ piyasaya çıktıktan hemen sonra replikası olan Kore malı Samsung Galaxy s4 mini’lerde pazardaki yerini aldı.

Kore malı samsung galaxy s4 mini, orjinalinin hemen ardından tüm dünya ülkelerinde piyasaya çıktı. Özellik olarak orjinaliyle karşılaştırıldığında biraz daha zayıf kalan Kore malı galaxy s4 mini, fiyat olarak düşük olması nedeniyle çekici görünse de, bir akıllı telefon ile karşılaştırıldığında daha düşük özelliklerle donatılmış bir cihazdır.

Replika galaxy s4 mini olarak da adlandırılan kopya cep telefonu,  kamera çözünürlüğü olarak orjinaline oranla düşük olsa da dokunmatik ekran kalitesi orjinaline çok yakındır.

Kore malı Replika Samsung Galaxy S4 MİNİ Ne Kadar

Kore malı samsung galaxy s4 mini adı ile piyaaya sunulan kopya ürünün fiyatı şu anda 250-350 tl arasında değişmektedir.

Kore malı Replika Samsung Galaxy S4 MİNİ Alınır mı ?

Orjinalinin 1700 TL olduğu göz önüne alındığında özellik olarak daha zayıf kalan Replika Samsung galaxy s4 mini ü 400-500 Tl ye almak adil görünse de, orjinali gibi olmayacağını hatırlatmakta fayda vardır.

Kaynak : Samsung galaxy s4 mini

Gelen aramalar:

, kore malı s4 mini, , s4 mini kore, , samsung galaxy s4 mini kore malı, , galaxy s4 mini kore malı, , s4 mini replica, , S4 mini kore malı, , s4 mini replika, , kore malı samsung galaxy s4 mini, , Kore malı s4 mını fıyatları, , samsung s4 mini kore

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply