(FULL İZLE)Kanal D Mutfağım İzle, Mutfağım Yemek Tarifleri 2 Ocak 2013

     

1x1.trans (FULL İZLE)Kanal D Mutfağım İzle, Mutfağım Yemek Tarifleri 2 Ocak 2013

 

,,, , ,,kanal d ,,2 ocak 2013 ,

Türkiye televizyonlarının en iddialı yemek programlarından biri olan Mutfağım yeni sezonda da her zaman ki adresi kanal d ekranlarında sizlerle buluşuyor. Nursel Ergin’in keyifli sunumuyla ekranlarınıza gelecek olan Kanal D Mutfağım yemek progamı, her zaman olduğu gibi yine Türkiye’nin dört bir yanını sizler için dolaşacak ve farklı farklı lezzetlerin tariflerini sizlerle paylaşacak.

Her bölümde Türkiye’nin farklı bir yöresinin yemek ve tatlı tariflerini verecek olan Kanal d Mutfağım Bu günkü bölümünde farklı birilimize konuk oluyor. Gittiği illerin yöresel  yemek ve tatlılarının tariflerini verecek olan Mutfağım programında Nursel Ergin, sunumuyla renk katacak.

2 ocak 2013 tarihinde yayınlanan Mutfağım programını zamanında daha kaliteli bir görüntü ile izlemek için saat 11:00 da kanal d ekranlarını tercih etmenizi öneririz.

Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler. Video hazırlık aşamasındaysa lütfen bekleyiniz veya bir süre sonra tekrar deneyiniz.Video hazır olduğunda otomatik açılacaktır.

[like_to_read]

[/like_to_read]

Gelen aramalar:

, nurselin mutfağı amasya, , nurselin yemek tarifleri, , mutfağım programı 24 nisan 2013, , yemek programı nursel, , nurselle mutfağım yemek tarifleri, , mutfağım nursel yemek tarifleri, , mutfağım kanal d yemek tarifleri bugün, , mutfağım izle youtube, , nursel yemek fumika tatli tarifleri, , kanal d\mutfağım tarifleri

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply