Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Televizyon Programları » Fox Tv İmkansız Karaoke Yılbaşı Özel Programı

Fox Tv İmkansız Karaoke Yılbaşı Özel Programı

fox tv imkansız karaoke, foks imkansız karaoke,imkansız karaoke yılbaşı özel,fox tv imkansız karaoke yılbaşı özel,imkansız karaoke izle

Fox tv de yılbaşı bir başka kutlanıyor. Fox tv nin hazırladığı imkansız karaoke müzik ile korkuyu bir araya getiriyor. İmkansız karaoke yılbaşı özel programında sesine ve cesaretine güvenen yarışmacılar yılanlar,akrepler eşliğinde sevdikleri şarkıları seslendirecek ve sıfır bir otomobil kazanma şansı elde edecek.

Songül Karlı ve Uğur Arslan gibi ünlü isimlerin de katılımıyla renklenecek olan Fox Tv İmkansız Karaoke Yılbaşı Özel Programını kaçırmamak için fox tv ekranlarından ayrılmayın.

 31 aralık 212 fox tv imkansız karaoke yılbaşı özle programını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler. 31 aralık 212 fox tv imkansız karaoke yılbaşı özle Videosu hazırlık aşamasındaysa lütfen bekleyiniz. 31 aralık 212 fox tv imkansız karaoke yılbaşı özle videosu hazır olduğunda kendiliğinden açılacaktır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top