Dubai Malı Samsung Galaxy S4

     

, , , , ,

Yurtdışından getirilen  cep telefonları için kullanılan “Dubai Malı” ibaresi, bir yanılgı üretmek ve dolayısıyla ürün repütasyonunu arttırmak amacı ile kullanılmaktadır. Çin merkezli üreticiler tarafından üretilen ürünler, Çin malı ürünlerin kötü itibarının yaygınlaşması nedeniyle farklı isimler altında pzarlanmaya çalışılmaktadır.

Dubai’den gelen iki farklı ürün mevcuttur. Birincisi Bildiğimiz çin malı ürünler ,ikincisi ise bildiğimiz garantisiz orjinal yani spot olarak bilinen ürünler. Dubai Malı Samsung Galaxy s4 olarak pazarlanan ürün, Çin veya Kore’de  kopya üretim dahilinde üretilmiş cep telefonu olabileceği gibi, yurt dışından getirilen garantisiz fakat orjinal ürün de olabilir.Dubai Malı Samsung Galaxy s4 olarak satılan ürünü almadan önce bu gerçeği aydınlatmalısınız.

 

 

Gelen aramalar:

, samsung galaxy s4 dubai malı, , dubai malı samsung s4, , s4 dubai malı, , galaxy s4 dubai malı, , samsung s4 dubai malı, , samsung galaxy s4 dubai malı fiyatı, , dubai üretimi s4, , galaxy s4 dubai özellikleri, , dubai malı s4 fiyatları, , s4 dubai malı nasıl

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply