Dubai Malı Samsung Galaxy S4 Mini

     

, , , , ,

Yurtdışından getirilen  cep telefonları için kullanılan “Dubai Malı” ibaresi, bir yanılgı üretmek ve dolayısıyla ürün repütasyonunu arttırmak amacı ile kullanılmaktadır. Çin merkezli üreticiler tarafından üretilen ürünler, Çin malı ürünlerin kötü itibarının yaygınlaşması nedeniyle farklı isimler altında pzarlanmaya çalışılmaktadır.

Dubai’den gelen iki farklı ürün mevcuttur. Birincisi Bildiğimiz çin malı ürünler ,ikincisi ise bildiğimiz garantisiz orjinal yani spot olarak bilinen ürünler. Dubai Malı Samsung Galaxy s4 mini olarak pazarlanan ürün, Çin veya Kore’de  kopya üretim dahilinde üretilmiş cep telefonu olabileceği gibi, yurt dışından getirilen garantisiz fakat orjinal ürün de olabilir.Dubai Malı Samsung Galaxy s4 mini olarak satılan ürünü almadan önce bu gerçeği aydınlatmalısınız.

Gelen aramalar:

, dubai malı s4 nasıl, , dubai malı cep telefonları, , samsung galaxy s4 dubai malı özellikleri, , dubai mali s4 mini, , dubai malı galaxy s4, , samsung galaxy s3 dubai malı nasıl, , galaxy s4 dubai malı özellikleri, , s4 mini dubaı malı, , galaxy s4 dubai fiyatı, , samsung galaxy s4 dubai fiyatları

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply