Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Teknoloji » Çin Malı Replika Samsung Galaxy S4

Çin Malı Replika Samsung Galaxy S4

çin malı s4, çin malı galaxy s4, çin malı samsung galaxy s4, replika s4, replika galaxy s4, replika samsung galaxy s4, çin malı s4 alınırmı, kore malı s4, kore malı galaxy s4, kore malı samsung galaxy s4

Çin malı samsung galaxy s4, orjinalinin hemen ardından tüm dünya ülkelerinde piyasaya çıktı. Özellik olarak orjinaliyle kıyaslandığında çok zayıf kalan Çin malı galaxy s4, fiyat olarak düşük olması nedeniyle tercih  edilirken, bir akıllı telefon beklentilerine ise cevap veremeyecek kadar düşük özelliklerle donatılmış durumda.

Replika galaxy s4 olarak da adlandırılan kopya cep telefonu, dokunmatik ve kamera çözünürlüğü olmak üzere bir çok donanımı açısından orjinaline kıyasla zayıf kalmaktadır.

Çin Malı Replika Samsung Galaxy S4 Ne Kadar

Çin malı samsung galaxy s4 adı ile piyaaya sunulan kopya ürünün fiyatı şu anda 400-500 tl arasında değişmektedir.

Çin Malı Replika Samsung Galaxy S4 Alınır mı ?

Orjinalinin 1700 TL olduğu göz önüne alındığında özellik olarak yanından bile geçmeyen kopya bir ürüne 500 Tl vermek mantıklı bir karar değildir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top