404 9 Nisan 2013 STV Oktay Usta İle Yeşil Elma İzle | Televizyon Programları
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Televizyon Programları » 9 Nisan 2013 STV Oktay Usta İle Yeşil Elma İzle

9 Nisan 2013 STV Oktay Usta İle Yeşil Elma İzle

Oktay usta ile yeşil elma, 9 nisan 2013,yeşil elma izle 9 nisan 2013,yeşil elma izle 05 04 2013, oktay usta ile yeşil elma izle 9 nisan 2013,stv yeşil elma izle 9 nisan 2013,yeşil elma yemek tarifleri 9 nisan 2013,yeşil elma tarifleri 9 nisan 2013,oktay usta ile yeşil elma

Türkiye’nin en iyi şeflerinden biri olan Oktay Aymelek’in hazırlayıp sunduğu Oktay Usta İle Yeşil Elma programı Her zaman ki adresinde, Samanyolu tv de sizleri bekliyor. Birbirinden lezzetli yemek ve tatlı tariflerinin verildiği Oktay Usta ile Yeşil Elma programını izleyerek bugün ne pişirsem derdine son vereceksiniz.

Oktay Usta ile Yeşil Elma Her gün farklı konuklarla tatlı bir sohbeti de yine ekranlarınızın başına taşıyor.Birbirinden farklı yemek ve tatlı tariflerinin yanısıra ,çok işinize yarayacak pratik bilgiler de veren Oktay Usta İle Yeşil Elma programını kaçırmamak için saat 14:20 de Samanyolu tv ekranlarında olmanızı tavsiye ederiz.

Yemeklerin tarifleri için oktayustam.com.tr internet adresini ziyaret edebilirsiniz.Yeşil elma programını izlemek için aşağıdaki videoya gidiniz.Video hazırlık aşamasındaysa lütfen bekleyiniz.Video hazır olduğunda otomatik açılacaktır.

9 nisan 2013 Oktay Usta İle Yeşil Elma İzle

9 nisan 2013 tarihinde yayınlanan diğer TV programlarını izlemek çin Tıklayın >>> Televizyon Programları

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top