Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Televizyon Programları » 4 Nisan 2013 Fox Tv YEMEKTEYİZ İzle

4 Nisan 2013 Fox Tv YEMEKTEYİZ İzle

4 nisan 2013 fox tv yemekteyiz izle,yemekteyiz izle 4 nisan 2013, fox tv yemekteyiz izle 4 nisan 2013,yemekteyiz tekrar izle 4 nisan 2013,yemekteyiz full izle 4 nisan 2013,fox yemekteyiz 4 nisan 2013,yemekteyiz izle, fox yemekteyiz izle,yemekteyiz izle fox, fox tv yemekteyiz izle,yemekteyiz izle fox tv,foks tv yemekteyiz izle

İzleyenleri Ekrana Kilitleyen heyecanlı yarışma programı yemekteyiz’de Haftanın dördüncü günü yeni bir yarışmacının evinde başlıyor.

Fox tv ekranlarının sevilen yarışma programı Fox tv yemekteyiz, hafta içi hergün heyecan ve mücadele dolu bir yemek programını evlerinize taşımaya devam ediyor. Fox Tv yemekteyiz programında 5 yarışmacı, kendi günlerinde mutfak,masa düzeni,yemek lezzeti,temizlik ve misafirperverlik gibi kriterlere göre hazırlanarak en yüksek puanı almaya çalışacak.

Fox tv ekranlarının sevilen yarışma programı yemekteyiz yeni haftaya merhaba diyor. Her zaman olduğu gibi birbirini tanımayan 5 yeni yarışmacı aynı sofrada buluşacak. Toplam 5 akşam yemeğinden oluşan yemekteyiz programında her akşam bir yarışmacı marifetlerini sergileyerek rakiplerinden puan topluyor. Cuma günü yapılacak finalde ise yemekteyiz programının en çok puan toplayan yarışmacısı belirlenerek yemekteyizin bu hafta ki birincisi 10 bin tl lik ödülüne kavuşuyor.

Canlı İzlemek İsterseniz Tıklayın >>>>>>> Fox Tv HD Canlı İzle

4 nisan 2013 Fox Tv Yemekteyiz İzle

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top