4 Aralık 2012 Star Tv Soframız İzmit İzle

     

1x1.trans 4 Aralık 2012 Star Tv Soframız İzmit İzle

 

soframız izle 4 aralık 2012,,04.12.2012 star tv soframız izle,4 aralık 2012 star tv soframız,star tv soframız izle,star tv deki yemek programı,,,,,İzmit tatlıları,,,yemek programları,,mercimekli greçka pilavı,portakallı lahana salatası,dondurmalı hurma tatlısı

Star tv ekranlarının en iddialı yemek programı star tv soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

Soframız bugün, İzmit’da hünerli bir ev hanımına konuk oluyor. İzmit mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

İzmita Konuk olan soframız programında bugün yapılacak tatlı ve yemekler şöyle :

gondol sefası,mercimekli greçka pilavı,portakallı lahana salatası,dondurmalı hurma tatlısı

04.12.2012 4 aralık 2012 STAR TV SOFRAMIZ programını canlı İzlemek için Star Tv Ekranlarından ayrılmayın.

4 aralık 2012 tarihinde İzmit’a konuk olan soframız programında ki yemek ve tatlı tarifleri için www.startv.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler.


soframız izle

www.tikhaber.com

Gelen aramalar:

, iddazamani kanald com, , soframiz izmit, , star tv soframız izmit, , soframız kocaeli, , www startv com tr soframiz izmit, , star tv soframız kocaeli, , soframız izmit tarifleri, , star tv soframız programı izmit, , star soframiz izmit, , soframız programı izmit

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply