404 31 Ekim Kurtlar Vadisi Pusu İzle | Güncel Haberler
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Güncel Haberler » 31 Ekim Kurtlar Vadisi Pusu İzle

31 Ekim Kurtlar Vadisi Pusu İzle

31 Ekim 2013 ATV Kurtlar Vadisi Pusu İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 201. Bölüm Özeti

Kurtlar Vadisi Pusu Tutkunları 10 Ekim 2013 tarihinde yayınlanacak 201.bölüm fragmanı yayınlandı.Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm Fragmanı yine birçok sürpizle karşımıza bu akşam Atv ekranlarından gelecek.

Akif , Polat’ın Yaşadığını Kime Söylüyor?

Kurtlar Vadisi Pusu’nun yayınlanan 201. bölümünde en çok merak edilen sorulardan birisi olan Akif’in kafasına kimin silah dayadığı. Akif kafasına dayanan silaha karşılık ne yapacak ? Cahit ölecek mi ? Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümüyle yine heyecanı doruğa çıkarakca..

Kurtlar Vadisi Pusu 199.bölümde bu bölümünde en çok münakaşa edilen konu ise Akif’e kimin silah dayadığı ve bu sorular cevap bulabilecek mi ve Polat Alemdar tarafından ise Akif’e görevleri verilmeye devam ediyor.

Öte yandan Polat Alemdar’ın sağ kolu olan Abdülhey is Polat Alemdar ile görüşemediği için bir hayli kızgın ve sinirli hareketleri ile dikkati çekerken göründüğü kadarı ile yeni sezon bölümleri ile beraber izleyiciler Polat Alemdar’a bir müddet uzak kalacaklar.

Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölümde silahlar çekiliyor. Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm fragmanında Cahit Tapınakçıların mekanında Üstad ile görüşürken vuruluyor. Üstad’ın adamlarının süzgeçe çevirdiği Cahit’in vurulma sahnesi gerçek mi ? Yoksa bir hayal-rüya mı?Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölümde aksiyon zirvere olacak. KGT ekibi Margaret’ın adamlarıyla çatışıyor. Kara’nın kafasına silah dayanıyor. Kara’nın kafasına silahı Kara’nın Erkan’ın dayadığı tahmin ediliyor.

Cahit Akif’i tapınakçılara verecek mi ? Polat Alemdar’ın yaşadığı bu bölümde de gizli mi kalacak ? Abdülhey Elif’i kurtarabilecek mi ? KGT’nin ajanı baron adayı Murat, Tapınakçılar tarafından Baron seçilebilecek mi ? Tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölümde. Kurtlar Vadisi Pusu 201.bölüm kendi gününde,kendi saatinde ATV’de

Ayrıca merak edilenler arasında Cahit’inde ölüp ölmeyeceği var ve her geçen bölüm dizide işler biraz daha karışıyor gibi duruyor. Bu haftaki bölümde izleyiciler bir hayli silah sesi duyacaklar ve Cahit tapınakçılar mekanında usta ile görüştüğü sırada vuruluyor ve olanlar oluyor o andan sonra ve müthiş bir aksiyon başlıyor dizide.

Yine KGT ajanı olan Murat ise tapınakçıların yeni baronu olmak için tüm hünerlerini sergiliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta sıradışı bir bölüm ile ekranlara geliyor ve izleyicilerin kesinlikle kaçırmaması gereken 201. bölümü saat 20.00′den itibaren ATV’den izleyebilirsiniz.

31.10.2013 Perşembe ATV Kurtlar Vadisi Pusu Yeni Bölüm Full İzle

31 Ekim Perşembee Kurtlar Vadisi Pusu 201. bölümü dün akşam ATV ekranlarında yayınlandı . Nefesleri kesen 24.10.2013 Kurtlar Vadisi Pusu 201. Bölümünü Aşağıda ki bağlantıya tıklayarak izleyebilirsiniz.

ATV: Kurtlar Vadisi Pusu 201. Bölüm izle

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top