30 Kasım 2012 Kanal D Mutfağım Manisa İzle

     

1x1.trans 30 Kasım 2012 Kanal D Mutfağım Manisa İzle

30 kasım 2012 mutfağım,,,kanal d mutfağım Manisa ,kanal d mutfağım Manisa ,,kanal d ,,,,Rum Tatlısı,,,Nohutlu Muska Böreği

Türkiye televizyonlarının en iddialı yemek programlarından biri olan Mutfağım yeni sezonda da her zaman ki adresi kanal d ekranlarında sizlerle buluşuyor. Nursel Ergin’in keyifli sunumuyla ekranlarınıza gelecek olan Kanal D Mutfağım yemek progamı, her zaman olduğu gibi yine Türkiye’nin dört bir yanını sizler için dolaşacak ve farklı farklı lezzetlerin tariflerini sizlerle paylaşacak.

Her bölümde Türkiye’nin farklı bir yöresinin yemek ve tatlı tariflerini verecek olan Kanal d Mutfağım Bu günkü bölümünde Manisa iline konuk oluyor. Manisa yöresinin yemek ve tatlılarının tariflerini verecek olan Mutfağım programında Nursel Ergin, Manisa da bir hanımefendinin evine konuk olacak ve birbirinden lezzetli Manisa yemek ve tatlılarını tariflerini verecek.

30 kasım 2012 tarihinde yayınlanan Mutfağım programında ki menü şöyle olacak :

Rum Tatlısı,Çökelekli Biber Dolması,Gelin Tavuğu,Nohutlu Muska Böreği

30 kasım 2012 tarihinde yayınlanan Mutfağım programını zamanında daha kaliteli bir görüntü ile izlemek için saat 11:00 da kanal d ekranlarını tercih etmenizi öneririz.

Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler. Video hazırlık aşamasındaysa lütfen bekleyiniz veya bir süre sonra tekrar deneyiniz.Video hazır olduğunda otomatik açılacaktır.

 


Mutfağım izle

www.tikhaber.com

Gelen aramalar:

, mutfağım manisa, , soframız manisa, , mutfağım manisa izle, , rum tatlısı oktay usta, , soframız manisa izle, , kanal d mutfağım manisa yemekleri 30 kasım 2012, , kanal d mutfagim manisa, , kanal d soframız manisa, , rum tatlısı soframız, , kanal d yemekteyiz manisa

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply