404 3 Aralık 2012 Star Tv Soframız Erzincan İzle | Televizyon Programları
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Televizyon Programları » 3 Aralık 2012 Star Tv Soframız Erzincan İzle

3 Aralık 2012 Star Tv Soframız Erzincan İzle

 

soframız izle 3 aralık 2012,soframız izle 03.12.2012,03.12.2012 star tv soframız izle,3 aralık 2012 star tv soframız,star tv soframız izle,star tv deki yemek programı,stardaki yemek programı,star tv soframız Erzincan,soframız Erzincan izle,Erzincan yemekleri,Erzincan tatlıları,soframız yemek tarifleri,star tv soframız bugün nerde,yemek programları,ballı kaymaklı bomba,keşkek

Star tv ekranlarının en iddialı yemek programı star tv soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

Soframız bugün, Erzincan’da hünerli bir ev hanımına konuk oluyor. Erzincan mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

Erzincana Konuk olan soframız programında bugün yapılacak tatlı ve yemekler şöyle :

ballı kaymaklı bomba,keşkek

03.12.2012 3 aralık 2012 STAR TV SOFRAMIZ programını canlı İzlemek için Star Tv Ekranlarından ayrılmayın.

3 aralık 2012 tarihinde Erzincan’a konuk olan soframız programında ki yemek ve tatlı tarifleri için www.startv.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler.


soframız izle

www.tikhaber.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top