29 Ocak 2013 Mutfağım Kırklareli İzle

     
1x1.trans 29 Ocak 2013 Mutfağım Kırklareli İzle

kanal d mutfağım izle

, ,,29 ocak 2013 mutfağım Kırklareli ,,,,,,

Kırklareli yemeklerinin yapılacağı 29 ocak 2013 kanal d mutfağım Kırklareli bölömünü izlemeniz için aşağıya 29 ocak 2013 kanal d mutfağım Kırklareli bölümünü içeren bir video eklenmiştir.

Türkiye televizyonlarının en iddialı yemek programlarından biri olan Mutfağım yeni sezonda da her zaman ki adresi kanal d ekranlarında sizlerle buluşuyor. Nursel Ergin’in keyifli sunumuyla ekranlarınıza gelecek olan Kanal D Mutfağım yemek progamı, her zaman olduğu gibi yine Türkiye’nin dört bir yanını sizler için dolaşacak ve farklı farklı lezzetlerin tariflerini sizlerle paylaşacak.

Her bölümde Türkiye’nin farklı bir yöresinin yemek ve tatlı tariflerini verecek olan Kanal d Mutfağım Bu günkü bölümünde farklı birilimize konuk oluyor. Gittiği illerin yöresel yemek ve tatlılarının tariflerini verecek olan Mutfağım programında Nursel Ergin, sunumuyla renk katacak.

29 ocak 2013 tarihinde yayınlanan Mutfağım Kırklareli programını zamanında daha kaliteli bir görüntü ile izlemek için saat 11:00 da kanal d ekranlarını tercih etmenizi öneririz.

Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki mutfağım Kırklareli videosunu izleyebilirler. Mutfağım Kırklareli Videosu hazırlık aşamasındaysa lütfen bekleyiniz veya bir süre sonra tekrar deneyiniz.Mutfağım Kırklareli Videosu hazır olduğunda otomatik açılacaktır.

Mutfağım Kırklareli günün enüsü :

-Mutfağı Şeftali Kurabiye tarifi

- Mutfağım Muska Böreği tarifi

-Mutfağım Balkabaklı Yaş Pasta tarifi

-Mutfağım Misket Köfte

Mutfağım Kırklareli 29 ocak 2013 bölümü birazdan Sizlerle olacaktır ! Bizden Ayrılmayın

Programın tekrarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Video yüklenmediyse sayfayı yenileyiniz !

Gelen aramalar:

, kanal d mutfağım kırklareli şeftali kurabiyesi, , muska böreği nursel in mutfağı, , mutfağım kanal d kırklareli şeftali kurabiye

This Post Has 1 Comment

  1. [...] Tariflerin videosunu izlemek için tıklayın : 29 Ocak 2013 Mutfağım Kırklareli İzle [...]

Leave A Reply