404 28 Ocak 2013 Mutfağım Kayseri İzle | Televizyon Programları
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Televizyon Programları » 28 Ocak 2013 Mutfağım Kayseri İzle

28 Ocak 2013 Mutfağım Kayseri İzle

kanal d mutfağım izle

kanal d mutfağım izle

mutfağım kayseri izle 28 ocak 2013, 28 ocak 2013 mutfağım kayseri,28 ocak 2013 mutfağım kayseri yemekleri,28 ocak 2013 mutfağım kayseri full izle,mutfağım kayseri canlı izle 28 ocak 2013,mutfağım kayseri izle 28 01 2013,mutfağım kayseri Yağlama, mutfağım kayseri Gül Baklava,mutfağım kayseri Patlıcan Kapama,Yağlama tarifi,Gül Baklava tarifi,Patlıcan Kapama tarifi

Kayseri yemeklerinin yapılacağı 28 ocak 2013 kanal d mutfağım Kayseri bölömünü izlemeniz için aşağıya 28 ocak 2013 kanal d mutfağım Kayseri bölümünü içeren bir video eklenmiştir.

Türkiye televizyonlarının en iddialı yemek programlarından biri olan Mutfağım yeni sezonda da her zaman ki adresi kanal d ekranlarında sizlerle buluşuyor. Nursel Ergin’in keyifli sunumuyla ekranlarınıza gelecek olan Kanal D Mutfağım yemek progamı, her zaman olduğu gibi yine Türkiye’nin dört bir yanını sizler için dolaşacak ve farklı farklı lezzetlerin tariflerini sizlerle paylaşacak.

Her bölümde Türkiye’nin farklı bir yöresinin yemek ve tatlı tariflerini verecek olan Kanal d Mutfağım Bu günkü bölümünde farklı birilimize konuk oluyor. Gittiği illerin yöresel yemek ve tatlılarının tariflerini verecek olan Mutfağım programında Nursel Ergin, sunumuyla renk katacak.

28 ocak 2013 tarihinde yayınlanan Mutfağım Kayseri programını zamanında daha kaliteli bir görüntü ile izlemek için saat 11:00 da kanal d ekranlarını tercih etmenizi öneririz.

Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki mutfağım Kayseri videosunu izleyebilirler. Mutfağım Kayseri Videosu hazırlık aşamasındaysa lütfen bekleyiniz veya bir süre sonra tekrar deneyiniz.Mutfağım Kayseri Videosu hazır olduğunda otomatik açılacaktır.

Mutfağım Kayseri yemekleri : Yağlama,Gül Baklava,Patlıcan Kapama

Mutfağım Kayseri 28 ocak 2013 bölümü birazdan Sizlerle olacaktır ! Bizden Ayrılmayın

Programın tekrarını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Video yüklenmediyse sayfayı yenileyiniz !

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top