26 Mart 2013 Star Tv SOFRAMIZ ELAZIĞ İzle

     

,, 2013 izle, ,26 mart 2013 star tv ,, , izle, soframız Elazığ 26 mart,

26 mart 2013 tarihinde Elazığ ilimize konuk olan Star tv Soframız Programında Elazığ yöresinin lezzetleri tanıtılıyor.

Star tv ekranlarının en iddialı yemek programı star tv soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

Soframız bugün,farklı bir ilimizde yine hünerli bir ev hanımına konuk oluyor.Gittiği yörelerin mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

26 mart 2013 Star Tv Soframız Elazığ İzle

Şu anda canlı izlemek için Tıklayın Star Tv Canlı İzle Tekrarını izlemek için ise programdan hemen sonra aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

Gelen aramalar:

, 14 ağustos 2013 star tv soframız programı elazığ, , star tv soframız 26 mart, , soframiz star elazig, , 26 mart soframız, , soframız star tv Elazığ, , star tv yörem yemek programı, , star tv yemek programı soframız elazığ, , star tv soframız 26 mart elazig, , star tv soframiz 26 3 2013, , soframız star tv 26 mart

This Post Has 3 Comments

  1. [...] 26 Mart 2013 soframız Elazığ bölümünü kaçırdıysanız şu videodan izleyebilirsiniz  26 Mart 2013 Star Tv SOFRAMIZ ELAZIĞ [...]

  2. münire diyor ki:

    1 saattir yayından sonra tarifleri almak için uğraşıyorum ama bulamıyorum.sürekli reklam var.

    • admin diyor ki:

      @Münire hanım konu içindeki videoda çıkan reklamı “Reklamı Geç” yazısına tıklayarak geçebilir ve Soframız programının bugünkü bölümüne erişebilirsiniz.

Leave A Reply