26 Kasım 2012 Stv Oktay Usta İle yeşil Elma İzle

     

1x1.trans 26 Kasım 2012 Stv Oktay Usta İle yeşil Elma İzle

26 kasım 2012 yeşil elma,26 kasım 2012 stv,26 kasım 2012 stv yeşil elma,samanyolu tv yeşil elma,yeşil elma bugün,, tarifleri,yeşil elma bugünün tarifleri,,,,,pratik ,pratik tatlı tarifleri,yemek programları

Türkiye’nin en iyi şeflerinden biri olan Oktay Aymelek’in hazırlayıp sunduğu Oktay Usta İle Yeşil Elma programı Her zaman ki adresinde, Samanyolu tv de sizleri bekliyor. Birbirinden lezzetli yemek ve tatlı tariflerinin verildiği Oktay Usta ile Yeşil Elma programını izleyerek bugün ne pişirsem derdine son vereceksiniz.

Oktay Usta ile Yeşil Elma Her gün farklı konuklarla tatlı bir sohbeti de yine ekranlarınızın başına taşıyor.Birbirinden farklı yemek ve tatlı tariflerinin yanısıra ,çok işinize yarayacak pratik bilgiler de veren Oktay Usta İle Yeşil Elma programını kaçırmamak için saat 14:20 de Samanyolu tv ekranlarında olmanızı tavsiye ederiz.

Yemeklerin tarifleri için oktayustam.com.tr internet adresini ziyaret edebilirsiniz.Yeşil elma programını izlemek için aşağıdaki videoya gidiniz.Video hazırlık aşamasındaysa lütfen bekleyiniz.Video hazır olduğunda otomatik açılacaktır.

 

Yeşil elma izle

Gelen aramalar:

, oktay usta 26 kasım programı, , oktay usta 26 kasim, , oktay usta 26 11 2012, , 25 kasım yeşil elma programı, , 26 kasım oktay usta, , yeşil elma 26 11

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply