23 Kasım 2012 Star Tv Soframız Edirne İzle

     

1x1.trans 23 Kasım 2012 Star Tv Soframız Edirne İzle

soframız izle 23 kasım 2012,,23.11.2012 izle,23 kasım 2012 ,star tv soframız izle,,,star tv soframız Edirne,,Edirne yemekleri,Edirne tatlıları,soframız yemek tarifleri,star tv soframız bugün nerde,yemek programları,kandilli mantı,türk lokumu,,

Star tv ekranlarının en iddialı yemek programı star tv soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

Soframız bugün, Edirne’da hünerli bir ev hanımına konuk oluyor. Edirne mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

Edirnea Konuk olan soframız programında bugün yapılacak tatlı ve yemekler şöyle :

tavuklu ceviz çorbası,kandilli mantı,türk lokumu,osmanlı şerbeti

23.11.2012 23 kasım 2012 STAR TV SOFRAMIZ programını canlı İzlemek için Star Tv Ekranlarından ayrılmayın.

23 kasım 2012 tarihinde Edirne’a konuk olan soframız programında ki yemek ve tatlı tarifleri için www.startv.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler.


soframız izle

www.tikhaber.com

Gelen aramalar:

, soframız türk lokumu, , soframız türk lokumu tarifi, , türk lokumu tarifi soframız, , soframız edirne türk lokumu, , türk lokumu soframız, , soframız lokum, , star tv soframız türk lokumu tarifi, , soframız osmanlı şerbeti, , osmanlı lokumu tarifi, , star tv soframız türk lokumu

This Post Has 1 Comment

  1. ceyda diyor ki:

    bugün çok güzel yemekler yaptınız elinize sağlık

Leave A Reply