23 Ekim 2012 Star Tv Soframız İstanbul İzle

     

 

1x1.trans 23 Ekim 2012 Star Tv Soframız İstanbul İzle

,23 ekim 2012star tv soframız,,,stardaki yemek programı,,soframız İstanbul izle,İstanbul yemekleri,İstanbul tatlıları,,,,güllü antep fıstıklı cupcake,ahududu dolgulu kurabiye,çilekli milföy pasta,browni

Star tv ekranlarının en iddialı yemek programı star tv soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

, İstanbul’da hünerli bir ev hanımına konuk oluyor. İstanbul mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

İstanbula Konuk olan soframız programında bugün yapılacak tatlı ve yemekler şöyle :

güllü antep fıstıklı cupcake,ahududu dolgulu kurabiye,çilekli milföy pasta,browni

23.10.2012 23 ekim 2012 STAR TV SOFRAMIZ programını canlı İzlemek için Star Tv Ekranlarından ayrılmayın.

23 ekim 2012 tarihinde İstanbul’a konuk olan soframız programında ki yemek ve tatlı tarifleri için www.startv.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler.

soframız izle

www.tikhaber.com

Gelen aramalar:

, hopagamas, , www startv com tr yemek tarifleri, , soframız browni, , oktay us com, , gamgamstay oyunları, , soframiz browni tarifi, , oktay ustanın dünkü programı, , www startv comtrsoframiz, , hopagamas tar, , soframız kanal d şam tatlısı

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply