22 Kasım 2012 Kanal D Mutfağım Konya İzle

     

1x1.trans 22 Kasım 2012 Kanal D Mutfağım Konya İzle

22 kasım 2012 mutfağım,kanal d ,kanal d ,kanal d mutfağım Konya ,kanal d mutfağım Konya ,mutfağım izle,,yemek programları,22 kasım 2012 yemek programları,,Arapaşı Çorbası,Ekmek Salması,Sacarası,Çöpleme

Türkiye televizyonlarının en iddialı yemek programlarından biri olan Mutfağım yeni sezonda da her zaman ki adresi kanal d ekranlarında sizlerle buluşuyor. Nursel Ergin’in keyifli sunumuyla ekranlarınıza gelecek olan Kanal D Mutfağım yemek progamı, her zaman olduğu gibi yine Türkiye’nin dört bir yanını sizler için dolaşacak ve farklı farklı lezzetlerin tariflerini sizlerle paylaşacak.

Her bölümde Türkiye’nin farklı bir yöresinin yemek ve tatlı tariflerini verecek olan Kanal d Mutfağım Bu günkü bölümünde Konya iline konuk oluyor. Konya yöresinin yemek ve tatlılarının tariflerini verecek olan Mutfağım programında Nursel Ergin, Konya da bir hanımefendinin evine konuk olacak ve birbirinden lezzetli Konya yemek ve tatlılarını tariflerini verecek.

22 kasım 2012 tarihinde yayınlanan Mutfağım programında ki menü şöyle olacak :

Arapaşı Çorbası,Ekmek Salması,Sacarası,Çöpleme

22 kasım 2012 tarihinde yayınlanan Mutfağım programını zamanında daha kaliteli bir görüntü ile izlemek için saat 11:00 da kanal d ekranlarını tercih etmenizi öneririz.

Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler. Video hazırlık aşamasındaysa lütfen bekleyiniz veya bir süre sonra tekrar deneyiniz.Video hazır olduğunda otomatik açılacaktır.


Mutfağım izle

.tikhaber.com

Gelen aramalar:

, mutvaqim, , mutfagım konya 22 kasım, , nurselin mutfağı konya, , mutfağım konya 22 11 2012, , soframız konya kasım, , mutfağım konya 22 kasım 2012, , mutfağım konya izle 22 kasım, , mutfağım 22 kasım, , 22 kasım mutfağım konya, , star tv soframız karnıyarık poğaça

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply