404 22 Kasım 2012 Kanal D Mutfağım Konya İzle | Televizyon Programları
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Televizyon Programları » 22 Kasım 2012 Kanal D Mutfağım Konya İzle

22 Kasım 2012 Kanal D Mutfağım Konya İzle

22 kasım 2012 mutfağım,kanal d mutfağım 22 kasım 2012,kanal d mutfağım bugün,kanal d mutfağım Konya ,kanal d mutfağım Konya ,mutfağım izle,kanal d mutfağım izle,yemek programları,22 kasım 2012 yemek programları,yemek programları bugün,Arapaşı Çorbası,Ekmek Salması,Sacarası,Çöpleme

Türkiye televizyonlarının en iddialı yemek programlarından biri olan Mutfağım yeni sezonda da her zaman ki adresi kanal d ekranlarında sizlerle buluşuyor. Nursel Ergin’in keyifli sunumuyla ekranlarınıza gelecek olan Kanal D Mutfağım yemek progamı, her zaman olduğu gibi yine Türkiye’nin dört bir yanını sizler için dolaşacak ve farklı farklı lezzetlerin tariflerini sizlerle paylaşacak.

Her bölümde Türkiye’nin farklı bir yöresinin yemek ve tatlı tariflerini verecek olan Kanal d Mutfağım Bu günkü bölümünde Konya iline konuk oluyor. Konya yöresinin yemek ve tatlılarının tariflerini verecek olan Mutfağım programında Nursel Ergin, Konya da bir hanımefendinin evine konuk olacak ve birbirinden lezzetli Konya yemek ve tatlılarını tariflerini verecek.

22 kasım 2012 tarihinde yayınlanan Mutfağım programında ki menü şöyle olacak :

Arapaşı Çorbası,Ekmek Salması,Sacarası,Çöpleme

22 kasım 2012 tarihinde yayınlanan Mutfağım programını zamanında daha kaliteli bir görüntü ile izlemek için saat 11:00 da kanal d ekranlarını tercih etmenizi öneririz.

Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler. Video hazırlık aşamasındaysa lütfen bekleyiniz veya bir süre sonra tekrar deneyiniz.Video hazır olduğunda otomatik açılacaktır.


Mutfağım izle

www.tikhaber.com

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top