404

Incorrect keyword. Should be winter404 21 Haziran 2013 Fox Tv YEMEKTEYİZ Hafta Finali İzle | Televizyon Programları
Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Televizyon Programları » 21 Haziran 2013 Fox Tv YEMEKTEYİZ Hafta Finali İzle

21 Haziran 2013 Fox Tv YEMEKTEYİZ Hafta Finali İzle

21 haziran 2013 yemekteyiz final,21 haziran 2013 yemekteyiz kim kazandı,21 haziran 2013 yemekteyiz kazananı,21 haziran 2013 yemekteyiz birincisi,21 haziran 2013 yemekteyiz izle,21 haziran 2013 yemekteyiz bu haftanın birincisi, 21 haziran 2013 yemekteyiz hafta finali

İzleyenleri Ekrana Kilitleyen heyecanlı yarışma programı yemekteyiz’de bugün hafta finali yapılıyor. Yemekteyiz Haftanın son günü yeni bir yarışmacının evinde son buluyor.

Fox tv ekranlarının sevilen yarışma programı Fox tv yemekteyiz, hafta içi hergün heyecan ve mücadele dolu bir yemek programını evlerinize taşımaya devam ediyor. Fox Tv yemekteyiz programında 5 yarışmacı, kendi günlerinde mutfak,masa düzeni,yemek lezzeti,temizlik ve misafirperverlik gibi kriterlere göre hazırlanarak en yüksek puanı almaya çalışacak.

Fox tv ekranlarının sevilen yarışma programı yemekteyiz yeni haftaya merhaba diyor. Her zaman olduğu gibi birbirini tanımayan 5 yeni yarışmacı aynı sofrada buluşacak. Toplam 5 akşam yemeğinden oluşan yemekteyiz programında her akşam bir yarışmacı marifetlerini sergileyerek rakiplerinden puan topluyor. Cuma günü yapılacak finalde ise yemekteyiz programının en çok puan toplayan yarışmacısı belirlenerek yemekteyizin bu hafta ki birincisi 10 bin tl lik ödülüne kavuşuyor.

Canlı İzlemek İsterseniz Tıklayın >>>>>>> Fox Tv HD Canlı İzle

21 haziran 2013 Fox Tv Yemekteyiz Hafta Finali İzle

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top