21 Haziran 2013 Fox Tv YEMEKTEYİZ Hafta Finali İzle

     

,,,,,,

İzleyenleri Ekrana Kilitleyen heyecanlı yarışma programı yemekteyiz’de bugün hafta finali yapılıyor. Yemekteyiz Haftanın son günü yeni bir yarışmacının evinde son buluyor.

Fox tv ekranlarının sevilen yarışma programı Fox tv yemekteyiz, hafta içi hergün heyecan ve mücadele dolu bir yemek programını evlerinize taşımaya devam ediyor. Fox Tv yemekteyiz programında 5 yarışmacı, kendi günlerinde mutfak,masa düzeni,yemek lezzeti,temizlik ve misafirperverlik gibi kriterlere göre hazırlanarak en yüksek puanı almaya çalışacak.

Fox tv ekranlarının sevilen yarışma programı yemekteyiz yeni haftaya merhaba diyor. Her zaman olduğu gibi birbirini tanımayan 5 yeni yarışmacı aynı sofrada buluşacak. Toplam 5 akşam yemeğinden oluşan yemekteyiz programında her akşam bir yarışmacı marifetlerini sergileyerek rakiplerinden puan topluyor. Cuma günü yapılacak finalde ise yemekteyiz programının en çok puan toplayan yarışmacısı belirlenerek yemekteyizin bu hafta ki birincisi 10 bin tl lik ödülüne kavuşuyor.

Canlı İzlemek İsterseniz Tıklayın >>>>>>> Fox Tv HD Canlı İzle

21 haziran 2013 Fox Tv Yemekteyiz Hafta Finali İzle

 

Gelen aramalar:

, yemekteyiz 21 haziran 2013, , yemekteyiz mukadderin tatlısı, , 2013yemekteyiz mert, , mert öğüt yemekteyi̇z i̇zle, , mukadderin tatlisi

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply