16 Kasım 2012 Star Tv Soframız Bursa İzle

     

1x1.trans 16 Kasım 2012 Star Tv Soframız Bursa İzle

soframız izle 16 kasım 2012,soframız izle 16.11.2012,,16 kasım 2012 star tv soframız,star tv soframız izle,,stardaki yemek programı,star tv ,soframız Bursa izle,Bursa yemekleri,,,star tv soframız bugün nerde,yemek programları,şalgamlı pazılı içli köfte çorbası, mantar soslu biftek, iç baklalı tavuklu pilav, cevizli kurabiye

Star tv ekranlarının en iddialı soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

Soframız bugün, Bursa’da hünerli bir ev hanımına konuk oluyor. Bursa mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

Bursaa Konuk olan soframız programında bugün yapılacak tatlı ve yemekler şöyle :

şalgamlı pazılı içli köfte çorbası, mantar soslu biftek, iç baklalı tavuklu pilav,

16.11.2012 16 kasım 2012 STAR TV SOFRAMIZ programını canlı İzlemek için Star Tv Ekranlarından ayrılmayın.

16 kasım 2012 tarihinde Bursa’a konuk olan soframız programında ki yemek ve tatlı tarifleri için www.startv.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler.

 


soframız izle

www.tikhaber.com

Gelen aramalar:

, star tv yemek programı bursa, , staryemekteyiz konya, , soframız muhallebili kurabiye, , içi muhallebili hindistan cevizli kurabiye, , soframız bursa 27 kasım, , içi muhallebili hindistan cevizli kurabiye soframız, , startv com soframız, , soframız van, , muhallebıli kurabıye, , star tv soframız muhallebili kurabiye

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply