15.10.2012 15 Ekim 2012 STAR TV SOFRAMIZ DENİZLİ

     

 

1x1.trans 15.10.2012 15 Ekim 2012 STAR TV SOFRAMIZ DENİZLİ

,,,star tv deki yemek programı,,star tv soframız Denizli,soframız Denizli izle,,Denizli tatlıları,,star tv soframız bugün nerde,yemek programları,Kestaneli Mantar Çorbası,,,Torpil Tatlısı Tarifi

Star tv ekranlarının en iddialı yemek programı star tv soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

Soframız bugün, Denizli ‘da hünerli bir ev hanımına konuk oluyor. Denizli mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

Denizliye Konuk olan soframız programında bugün yapılacak tatlı ve yemekler şöyle :

Kestaneli Mantar Çorbası,Tavuklu Patates Dolması,Karidesli Enginarlı Makarna,Torpil Tatlısı Tarifi

15.10.2015 15 ekim 2015STAR TV SOFRAMIZ programını canlı İzlemek için Star Tv Ekranlarından ayrılmayın.

15 ekim 2015 tarihinde Denizli’a konuk olan soframız programında ki yemek ve tatlı tarifleri için www.startv.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Soframız yemek tarifleri

Gelen aramalar:

, soframiz denizli, , gangamstar, , hopa gangsta dinle, , GANGSTAR SARKISI DINLE, , hopa gangsta, , gangamstar dinle, , star tv yemek programı denizli, , soframız programı denizli, , gangamıstar, , hopagangamstar

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply