14 Mart 2013 Star Tv SOFRAMIZ ADANA İzle

     

,, 2013 izle, ,,, ,, soframız Adana 14 mart,

14 mart 2013 tarihinde Adana ilimize konuk olan Star tv Soframız Programında Adana yöresinin lezzetleri tanıtılıyor.

Star tv ekranlarının en iddialı yemek programı star tv soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

Soframız bugün,farklı bir ilimizde yine hünerli bir ev hanımına konuk oluyor.Gittiği yörelerin mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

14 mart 2013 Star Tv Soframız Adana İzle

Şu anda canlı izlemek için Tıklayın Star Tv Canlı İzle Tekrarını izlemek için ise programdan hemen sonra aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

 

Gelen aramalar:

, 14 mayıs soframız, , soframiz 14 mart adana, , star tv soframız adana 14 mart, , soframız adana 2013, , star soframız adana, , soframiz adana 14 mart, , soframız adana 14 mart 2013, , www startv com14 mayıs 2013 soframız, , www star tv soframız adana, , www soframız com star tv adana

This Post Has 1 Comment

  1. [...] Tarifleri kaçırdıysanız, programın tekrarını şu videodan izleyebilirsiniz 14Mart 2013 Star Tv Soframız Adana [...]

Leave A Reply