13 Kasım 2012 Star Tv Soframız Samsun İzle

     

1x1.trans 13 Kasım 2012 Star Tv Soframız Samsun İzle

 

soframız izle kasım 2012,,13.11.2012 star tv soframız izle,13 kasım 2012 star tv soframız,star tv soframız izle,star tv deki yemek programı,stardaki yemek programı,star tv soframız Samsun,soframız Samsun izle,,Samsun tatlıları,,star tv soframız bugün nerde,,şeftali kurabiye,peynirli rulo börek,ekose pasta

Star tv ekranlarının en iddialı yemek programı star tv soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

Soframız bugün, Samsun’da hünerli bir ev hanımına konuk oluyor. Samsun mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

Samsuna Konuk olan soframız programında bugün yapılacak tatlı ve yemekler şöyle :

şeftali kurabiye,peynirli rulo börek,ekose pasta

13.11.2012 13 kasım 2012 STAR TV SOFRAMIZ programını canlı İzlemek için Star Tv Ekranlarından ayrılmayın.

13 kasım 2012 tarihinde Samsun’a konuk olan soframız programında ki yemek ve tatlı tarifleri için .startv..tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler.

 


soframız izle

www.tikhaber.com

Gelen aramalar:

, iddazamani kanald com tr, , ekose pasta, , soframiz seftali kurabiyesi, , peynirli rulo börek soframız, , star tv soframız şeftali kurabiyesi, , şeftali kurabiye soframız, , mutfağım samsun izle, , soframız peynirli rulo börek, , soframız şeftali kurabiye, , star tv soframız 7 aralık

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply