12 Kasım 2012 Star Tv Soframız Edirne İzle

     

 

1x1.trans 12 Kasım 2012 Star Tv Soframız Edirne İzle

 

soframız izle 12 kasım 2012,,,12 kasım 2012 star tv soframız,,star tv deki yemek programı,stardaki yemek programı,,,Edirne yemekleri,,soframız yemek tarifleri, nerde,,ciğerli tavuk suyu çorbası, peynir soslu köfte, tavuklu börek,

Star tv ekranlarının en iddialı yemek programı star tv soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

Soframız bugün, Edirne’da hünerli bir ev hanımına konuk oluyor. Edirne mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

Edirnea Konuk olan soframız programında bugün yapılacak tatlı ve yemekler şöyle :

ciğerli tavuk suyu çorbası, peynir soslu köfte, tavuklu börek, kivili haşhaşlı pasta

12.11.2012 12 kasım 2012 STAR TV SOFRAMIZ programını canlı İzlemek için Star Tv Ekranlarından ayrılmayın.

12 kasım 2012 tarihinde Edirne’a konuk olan soframız programında ki yemek ve tatlı tarifleri için www.startv.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.
Programı kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler aşağıdaki videodan izleyebilirler.


soframız izle

www.tikhaber.com

 

Gelen aramalar:

, soframız edirne, , mutfağım edirne, , soframız programının tüm yemek tarifleri, , soframız edirne izle, , star tv soframiz edirne, , lokum tatlisi soframiz, , startv com tr yemek tarifleri, , star tv soframız programı edirne, , Www startv comtr, , yemekteyiz edirne

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply