10 Temmuz 2013 Star Tv SOFRAMIZ İSKENDERUN İzle

     

,, , ,,, ,, ,,

10 temmuz 2013 tarihinde İskenderun ilimize konuk olan Star tv Soframız Programında İskenderun yöresinin lezzetleri tanıtılıyor.

Star tv ekranlarının en iddialı yemek programı star tv soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

Soframız bugün,farklı bir ilimizde yine hünerli bir ev hanımına konuk oluyor.Gittiği yörelerin mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

10 temmuz 2013 Star Tv Soframız İskenderun İzle

Şu anda canlı izlemek için Tıklayın Star Tv Canlı İzle

10 temmuz 2013 tarihinde yayınlanan Soframız programının Funda hanımın Evine konuk olduğu bölümü canlı izlemek için yukarıdaki linke tıklayarak Star tv yi canlı izleyebilirsiniz. Tekrarını İzlemek için ise aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

Gelen aramalar:

, 10 temmuz iskenderun yemek programı izle, , star tv soframız iskenderun izle, , SOFRAMIZ ISKENDERUN 10 TEMMUZ, , star soframız iskenderun, , 10 temmuz 2013 star tv soframız iskenderun, , 10 temmuz soframiz, , www startv com tr soframız iskenderun izle, , www startv tr soframiz iskenderun, , soframız iskenderun gülden, , star tv soframız ramazan özel iskenderun

This Post Has 4 Comments

  1. [...] Bu bölümü hem canlı hem de tekrarını izlemek için Tıklayın : 10 temmuz 2013 Star Tv Soframız İskenderun İzle [...]

  2. ayla diyor ki:

    Hayal muska tarifini verirmisiniz

  3. duygu diyor ki:

    hiçbir video seyredilmiyor.hayal muska tarifini istiyorum mümkünse

  4. sevinc diyor ki:

    Lütfen acil bir sekilde 10 temmuzda programda yapilan Hayal muska adli tatlinin tarifini gönderirmisiniz. Hic bir video seyredilmiyor.

Leave A Reply