Son Haberler
Buradasınız: Anasayfa » Televizyon Programları » 1 Mart Ben Bilmem Eşim Bilir İzle

1 Mart Ben Bilmem Eşim Bilir İzle

1 Mart Kanal D Ben Bilmem Eşim Bilir İzle

Kanal D’nin sunuculuğunu İlker Ayrık’ın yaptığı, ilgiyle izlenen yarışma programı “Ben Bilmem Eşim Bilir”in Cumartesi akşamı yayınlanacak bölümüne “Aşkın Gözü Kördür” oyunu damga vuracak.

Bu bölümde; Funda – Yelkan İşkorkutan, Burcu Gökcek-Alper Kosova, Gözde Yasarı -Volkan Dinç ve Leyla -Fatih Öner çiftleri yarışacak.

İlk oyunda 5 çift en hızlı şekilde arabanın içindeki anahtarları bulup, elenmemek için mücadele edecek. Hanımlar anahtarı bulmak için ter dökerken, başarılı olan ve yarışmaya devam etme hakkı kazanan çiftlerin sevinç çığlıkları herkesi güldürecek.

Giriş etabından sonra oynanacak oyunu erkekler oynayacak. Beyler eşlerinin tahmin ettiği süre içerisinde onların yönlendirmesiyle gözleri kapalı olarak servis yapmaya çalışacaklar. Yarışmacılar oyunu tahmin edilen süre içinde tamamlamaya çalışırken, yarışmacıların panik dolu halleri ortaya renkli anlar çıkaracak.

Beylerin oynadığı oyundan sonra hanımlar güçlerini sergileyecekleri bir oyun oynayacaklar. Hanımlar eşlerini kucaklarında taşımak için tüm güçlerini kullanacaklar.

Oynanan üç oyundan sonra en düşük puanı alan çiftler arasında ise önce “çapraz basket” ardından “para yağmuru” oyunu oynanacak. Finale oyununa kalmak isteyen çiftler eleme oyunlarda başarılı olmak ve elenmemek için büyük çaba gösterecekler. Çapraz basket oyununda heyecan dolu anlar yaşanırken, para yağmur oyununda yarışmacılar paraları kapmak için koşturacaklar.

Finale kalan iki çift ise yeni sezonun yeni final oyununu oynayacaklar. İki çiftin aynı anda oynayacağı bu etapta arka arkaya “ters kadeh” ve “penaltı” oyunu oynanacak. Oyunları başarılı ve hızlı şekilde oynayan çift, puan alıp diğer çiftin önüne geçmeye çalışacak. Etabı önce tamamlayan ve rakibine fark atan yarışmacı sıfır kilometre arabanın sahibi olacak.

1 Mart Cumartesi Kanal D Ben Bilmem Eşim Bilir Son Bölüm İzle

Programın Yayınlanmasından 1 MartCumartesi Ben Bilmem Eşim Bilir  Yeni Bölümü Buraya Eklenecektir. Programı izlemek için aşağıda ki bağlantıyı tıklayınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top