02.10.2012 2 Ekim 2012 STAR TV SOFRAMIZ ANTAKYA

     

 

1x1.trans 02.10.2012 2 Ekim 2012 STAR TV SOFRAMIZ ANTAKYA

02.10.2012 star tv soframız izle,2 ekim 2012 star tv soframız,star tv soframız izle,,,star tv ,soframız Antakya izle,Antakya yemekleri,Antakya tatlıları,,star tv soframız bugün nerde,yemek programları, ,


Star tv ekranlarının en iddialı yemek programı star tv soframız her gün yeni bir ilde her gün yeni lezzetler sunuyor.Türkiye’nin farklı illerini gezerek yöresel yemekler ve tatlıların tariflerini veren star Tv soframız programı Seda Kement’in sempatik sunumuyla ekranlarınızın başına geliyor.

Soframız bugün, Antakya ‘da hünerli bir ev hanımına konuk oluyor. Antakya mutfağının birbirinden lezzetli tatlı ve yemeklerinin tariflerinin verileceği star tv soframızda aynı zamanda usta ellerden lezzet sırları ve püf noktaları da öğrenebileceksiniz.

Antakyaye Konuk olan soframız programında bugün yapılacak tatlı ve yemekler şöyle :

02.10.2012 2 ekim 2012 STAR TV SOFRAMIZ programını canlı İzlemek için Star Tv Ekranlarından ayrılmayın.

2 ekim 2012 tarihinde Antakya’a konuk olan soframız programında ki yemek ve tatlı tarifleri için www.startv..tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Gelen aramalar:

, kanal d soframız tarifleri, , Soframız antakya, , mutfağım antakya izle, , soframız urla, , www startv mutfağım, , star tv soframız antakya izle, , mutfağım kayseri, , star tv soframız urla, , kanal dsofra, , www kanald com trmutvağim

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply