02.10.2012 2 Ekim 2012 KANALD MUTFAĞIM URLA

     

1x1.trans 02.10.2012 2 Ekim 2012 KANALD MUTFAĞIM URLA

2 ekim 2012 mutfağım, 2012,,kanal d mutfağım Urla,kanal d mutfağım Urla,mutfağım izle,kanal d mutfağım izle,yemek programları,,,,,,,Patlıcan Kurutma (Kışlık)

Türkiye televizyonlarının en iddialı yemek programlarından biri olan Mutfağım yeni sezonda da her zaman ki adresi kanal d ekranlarında sizlerle buluşuyor. Nursel Ergin’in keyifli sunumuyla ekranlarınıza gelecek olan Kanal D Mutfağım yemek progamı, her zaman olduğu gibi yine Türkiye’nin dört bir yanını sizler için dolaşacak ve farklı farklı lezzetlerin tariflerini sizlerle paylaşacak.

Her bölümde Türkiye’nin farklı bir yöresinin yemek ve tatlı tariflerini verecek olan Kanal d Mutfağım Bu günkü bölümünde Urla iline konuk oluyor. Urla yöresinin yemek ve tatlılarının tariflerini verecek olan Mutfağım programında Nursel Ergin, Urla da bir hanımefendinin evine konuk olacak ve birbirinden lezzetli Urla yemek ve tatlılarını tariflerini verecek.

2 ekim 2012 tarihinde yayınlanan Mutfağım programında ki menü şöyle olacak :Domates-Tarator Soslu Börülce,Sucukaki Köfte,Avunya Mantısı,Ispanak Balığı,Patlıcan Kurutma (Kışlık)

Yemek tariflerini kaçıranlar www.kanald.com.tr/mutfagim internet sitesini ziyaret edebilirler.

 

Gelen aramalar:

, mutfağım urla, , mutvagim kanal d, , mutvagim izle, , kanal d yemek programı urla, , mutfağım urla izle, , kanal D Mutvagim, , kanal d mutfağım urla, , mutfağım bugün urla, , yemekteyiz kanald urla, , mutfağım programının bugünkü bölümü

This Post Has 0 Comments

Leave A Reply